Slide background
Slide background tlo
Slide background tlo tlo Formuła 1+1 Formuła 1+1 Studia magistersie Studia podyplomowe Oszczędź czas i pieniądze Zyskaj 2 dyplomy Zniżka na czesne 50%
Slide background

Oferta Edukacyjna

2018/2019

nowoczesne technologie przedsiębiorczość i biznes budownictwo i projektowanie

www.oferta.byd.pl

Studia licencjackie, inżynierskie
i magisterskie

Slide background Akademia menedżera Studia Podyplomowe dla Biznesu Szkoła Biznesu MBA in english Executive MBA Kursy i Szkolenia dla Menedżerów Międzynarodowa kadra MBA Szkoła Biznesu MBA
Slide background

wybierz lepsze...

studia
podyplomowe

Aktualności

27mar2018
więcej
Język Angielski w Wychowaniu Przedszkolnym i Wczesnoszkolnym

Informujemy, że studia podyplomowe na kierunku Język Angielski w Wychowaniu Przedszkolnym i Wczesnoszkolnym rozpoczną się we wrześniu bieżącego roku. Osoby chcące podjąć takie studia zobowiązane są do posiadania certyfikatu językowego na poziomie B2. Dla przyszłych studentów tego kierunku nie posiadających certyfikatu poswiadczającego znajomość języka obcego na tym poziomie mamy ciekawą propozycję. Na początku maja rozpoczynamy kolejna turę darmowych kursów językowych w ramach których będzie możliwość nieodpłatnego uczestnictwa w 60 godzinnym kursie, który zakończy się egzaminem zewnętrznym i uzyskaniem przez kursantów certyfikatu TOEIC na poziomie B2, który umożliwi podjęcie nauki na wyżej wymienionym kierunku studiów podyplomowych. Zachęcamy do skorzystania z tej propozycji, wszelkich informacji udzielamy pod numerem telefonu 535 379 154.

15mar2018
więcej
Początek zajęć na studiach podyplomowych

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapisania się na studia podyplomowe! W marcu i kwietniu otworzymy następujące kierunku:

- Edukacja i Rehabilitacja Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną
  i Zaburzeniami ze Spektrum Autyzmu 24-25 kwietnia
- Edukacja i Rehabilitacja Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną
  24-25 kwietnia
- Doradztwo Zawodowe 7-8 kwietnia
- Surdopedagogika i Tyflopedagogika 17-18 marca
- Integracja Sensoryczna 7-8 kwietnia
- Zarządzanie Nieruchomościami 24-25 marca

Pozostały wolne miejsca, nie czekaj zapisz się już dziś!
Informacje i zapisy 694-400-676 oraz technik@technik.slupsk.pl

1mar2018
więcej
Ochrona danych osobowych Studia podyplomowe

 

Studia podyplomowe z zakresu "ochrony danych osobowych i informacji niejawnych" skierowane są do przyszłych administratorów oraz inspektorów ochrony danych. W każdym przedsiębiorstwie oraz instytucjach publicznych powołana ma zostać nowa funkcja inspektora ochrony danych.

Studia podyplomowe z zakresu ochrony danych osobowych przygotują wyznaczonych przed dane przedsiębiorstwo czy instytucję osobę do pełnienia tej funkcji. Osoba po ukończeniu studiów będzie przygotowana do pełnienia roli inspektora ochrony danych oraz do tworzenia polityki bezpieczeństwa we wszystkich organach administracji państwowej oraz przedsiębiorstwach które w swojej działalności gromadzą dane swoich klientów i petentów.

Projekt nowej ustawy o ochronie danych osobowych wiąże się z przyjętym w maju 2016 r. przez Unię Europejską ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO). Kraje członkowskie muszą zastosować przepisy rozporządzenia do 25 maja 2018 r. RODO ma zharmonizować prawo ochrony danych osobowych w Europie. Nowe przepisy wzmacniają ochronę danych osobowych obywateli UE. Dają obywatelom prawo do bycia zapomnianym czyli możliwość żądania usunięcia danych z określonych baz czy rejestrów. Po zmianach naruszenie ochrony danych osobowych będzie karane. Maksymalny wymiar kary to 20 mln euro!.

Jeżeli nasze dane wyciekną, przedsiębiorca bądź inna instytucja będąc w posiadaniu naszych danych osobowych będzie zobowiązana do poinformowania nas o tym. Projekt nowej ustawy o ochronie danych osobowych zakłada także powołanie w miejsce obecnego Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych nowego państwowego organu - Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Czas trwania studiów: 2 semestry

Ilość godzin: 200

Program studiów z zakresu ochrony danych osobowych zostanie zaktualizowany po opublikowaniu ostatecznej wersji ustawy o ochronie danych osobowych, która wejdzie w życie 25 maja 2018 r.

O Uczelni

Wyższa Szkoła Gospodarki jest najstarszą Uczelnią niepubliczną w Bydgoszczy. Filarami naszej działalności edukacyjnej są umiejętności i kompetencje. Jesteśmy instytucją non profit. Oferujemy kształcenie w Bydgoszczy oraz wydziałach zamiejscowych Toruń, Inowrocław, Malbork, Ełk, Słupsk, Piła, Chojnice. Poszerzanie wiedzy oraz umiejętności to tylko jedna z wielu możliwości, jakie daje WSG. Jesteśmy zaangażowani w projekty poza edukacyjne.

Działalność artystyczna we współpracy z Akademicką Przestrzenią Kulturalną oraz Muzeum Fotografii. Działania na rzecz rozwoju regionów, w których funkcjonują jednostki Uczelni, oraz na rzecz tworzących je społeczności lokalnych. Przy pomocy Centrum Dietetyki i Fitness Rewital aktywnie promujemy zdrowy tryb życia, natomiast dzięki Akademickiemu Centrum Medycznemu zapewniamy profesjonalną opiekę medyczną.

Uczelnia wspiera rozwój w kooperacji z partnerami zagranicznymi. Studia MBA tworzone z Maastricht School of Management, ponad 500 studentów zagranicznych czy wymiany w projektach Erasmus zapewniają nam charakter uczelni międzynarodowej.

KONTAKT

Wydział Zarządzania i Przedsiębiorczości w Słupsku
Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy
ul. Kopernika 28-31
76-200 Słupsk

Newsletter

Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje

PARTNERZY WSPÓLNIE TWORZYMY JAKOŚĆ

  • Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
  • LOGON SA
  • Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA Holding
  • BZWBK
  • Mobica
  • PIT
  • Sunrise System
  • Pracuj.pl
  • Rewital
© 2018 Wyższa Szkoła Gospodarki